Formy płatności, które oferujemy w naszym sklepie:

Zamówienie możesz opłacić szybkim przelewem za pośrednictwem Przelewy24 lub PayU. To szybka, bezpieczna i wygodna forma opłacenie zamówienia. Aby skorzystać z tej formy płatności, należy wybrać ją podczas składania zamówienia i postępować zgodnie ze wskazówkami. Wpłata za zamówienie dotrze do nas w ciągu kilku / kilkunastu minut a my będziemy mogli jak najszybciej przejść do jego realizacji. Wybierając tą formę płatności, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów.

W naszym sklepie dostępne są również płatności BLIKIEM. To obecnie najpopularniejszy sposób płatności, który jest najmniej czasochłonny a przy tym bezpieczny i wygodny.

Przelew tradycyjny – za zamówienie możesz również zapłacić przelewem tradycyjnym. Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Na wpłatę czekamy do 2 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane.

Realizacja zamówień:

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia (jeśli nie dotarła do Ciebie taka wiadomość to sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM. Po otrzymaniu potwierdzenia złożenia zamówienia (oraz potwierdzeniu jego opłacenia) rozpoczynamy realizację zamówienia. Drogą mailową otrzymasz od nas również wiadomość z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia = wysłania przesyłki oraz link do śledzenie przesyłki wraz z numerem paczki.

Standardowy czas wysyłki zamówień wynosi do 3 dni roboczych (z reguły wynosi 24-48h). Zamówienia realizowane na indywidualne zamówienie (spersonalizowane) np. pokrowce lub maty, mają czas realizacji do max 5 dni roboczych, najczęściej jednak mieścimy się w przedziale do 3 dni roboczych. Czas wysyłki może być dłuższy jeśli widnieje taka informacja na karcie produktu. Po za tym wyjątkiem nigdy nie przekraczamy podanych przez nas terminów.

Kupując kilka rzeczy o różnym czasie wysyłki pamiętaj, że czas wysyłki całego zamówienia będzie dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

Dostawa

Korzystamy z usług firmy kurierskiej InPost. Zamówienia dostarczane są zazwyczaj w ciągu 1-2 dni roboczych od nadania. Kurier podejmuje próby doręczenia paczki w dni robocze.

W przypadku zakupu niewielkich gabarytowo produktów, możesz wybrać opcję dostawy do paczkomatu InPost. To wygodna, ekonomiczna i szybka forma dostawy. Niektóre paczki nadane przed weekendem umieszczane są w paczkomacie odbiorczym nawet w sobotę.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA