Dostawa i płatności w sklepie KryKas

Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności: 

Przelew tradycyjny – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

(POLECAMY) Przelew za pośrednictwem Przelewy24.pl – to szybka, bezpieczna i wygodna forma opłacenie zamówienia. Aby skorzystać z tej formy płatności, należy wybrać ją podczas składania zamówienia i postępować zgodnie ze wskazówkami. Płatności dokonywane za pośrednictwem Przelewy24.pl są księgowane na naszym koncie szybciej niż tradycyjne przelewy (zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut). Szybsze zaksięgowanie wpłaty to krótszy czas realizacji zamówienia. Dzięki pośrednikowi Przelewy24 możesz zapłacić za zakupy u nas BLIKIEM.  Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów wybierając tę formę płatności. 

 

Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia (jeśli nie dotarła do Ciebie taka wiadomość to sprawdź koniecznie skrzynkę SPAM. Po otrzymaniu potwierdzenia złożenia zamówienia rozpoczynamy jego realizację (przy przedpłacie – od razu po zaksięgowaniu wpłaty, przy wybraniu opcji „za pobraniem” – od razu. Drogą mailową, będziesz przez nas na bieżąco informowany o realizacji zamówienia. W ostatniej wiadomości jaką od nas otrzymasz, będzie informacja o wysłaniu przesyłki oraz jej numer i adres pod którym możesz śledzić gdzie się  znajduje w danej chwili.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy. 

Dostawa

Dostępność produktów 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas 
wysłane – od 24h do max 5 dni roboczych (produkty spersonalizowane). Zawsze staramy się wysłać Twoje zamówienie najszybciej jak się da i nigdy nie przekraczamy terminu wysyłki jaki podajemy przy danym produkcie.

Korzystamy z usług firmy kurierskiej InPost, zakupione przez Państwa produkty wysyłamy od poniedziałku do piątku
Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. 

Koszt przesyłki kurierskiej InPost (przedpłata) to 13,90zł

 

NOWOŚĆ! 

Swoje zamówienie możesz odebrać wygodnie w paczkomacie InPost. To szybka, ekonomiczna i wygodna forma dostawy. Produkty, które posiadają niewielkie gabaryty, możesz kupić z odbiorem w paczkomacie. Koszt takiej przesyłki to tylko 9,90zł